Комп'ютерне крісло керівника директора Congress Шкіра Люкс хром Richman





Крісло комп'ютернеoston Congress коричневе Richman
Кріслопорядн • Richman. Елегантна, монументальна модель, що ідеально підходить для інтер'єру кабінету керівника, оформленого в класичному стилі. Завдяки розкішному дизайну та гармонійному поєднанню різних елементів вакуум стане чудовою прикрасою для вашого кабінету. Він безсумнівно підкреслить гарний смак і високий статус свого власника.
Чому варто купити крісло фінал — це гарне крісло, у якому гармонійно поєднується класичний дизайн, якісні матеріали та сучасні механізми. Сидіння таке м'яке та зручне, що в цьому кріслі ви зможете комфортно працювати, не відчуваючи втоми від багатогодинного сидіння. Завдяки правильно сформованому рельєфу його сміливо можна віднести до категорії ергономічних крісел. Товстий шар м'якого наповнювача формує дуже комфортну, обволікальну посадку. Всі деталі ретельно підібрані та потішать вас як зовні, так і тактильними відчуттями.
Характеристики:
Розміри:
Максимальне навантаження, кг — 140
Висота виробу в нижньому положенні, см — 116
Висота виробу у верхньому положенні, см — 124
Висота сидіння в нижньому положенні, см — 47
Висота сидіння у верхньому положенні, см — 55
Висота спинки, см — 73
Висота від підлоги до підлокітників — 67-75
Висота підлокітників, см – 20
Довжина підлокітників – 47
Відстань між підлокітниками — 53
Ширина сидіння, см — 53
Глибина сидіння, см — 52
Ширина виробу, см — 78
Глибина виробу, см — 60
Вага виробу, кг – 20
Об'єм, м3 — 0,21
Габарити паковання (ширина х висота х глибина) — 90 х 37 х 64
Матеріал виготовлення:
Цвет обивки – в асортименті
Підлокітники — метал із м'якими накладками
Основа на вибір — дерево, хромований метал
Опори — прогумовані ролики
Внутрішній каркас – фанера
Технічне обладнання:
Механізм — аніфікс М2
Режим гойдання — є
Регулювання жорсткості гойдання — є
Регулювання висоти посадки — є
Регулювання висоти спинки — немає
Регулювання кута нахилу спинки — є
Регулювання глибини сидіння — немає
Наявність підлокітників — є
Регулювання підлокітників — немає
Основні характеристики:
Модифікація – Хром
Оббивка — шкіра натуральна
Механізм – М2 широкий
Мушля крісла – Тип А (розрізний каркас)
Висота спинки — висока спинка
Каркас – на коліщатках
Колір — чорний


Хочете придбати це крісло? Ми доставляємо до всіх міст України. Деталі уточнюйте в менеджера за телефоном, зазначені на нашому сайті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Крісло керівника |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 21.5 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 125 см |
| Висота посадкової частини крісла | 50 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 50 см |
| Глибина крісла | 75 см |
| Ширина крісла | 75 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 75 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина сидіння | 55 см |
| Комплектація | |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модифікація | Оберіть значення |
- Ціна: від 23 898,60 ₴




