Крісло Манхеттен керівника механізм M1 Tilt оббивка штучна шкіра чорна





Крісло Richman Манхеттен – це втілення сучасності та комфорту, ідеальне для ваших домашніх чи офісних потреб. Особливою родзинкою є підйомні підлокітники, які ви легко можете підняти або опустити за потреби, щоб збільшити простір або просто відпочити.
Кожен замінник чорного кольору, яким оббите крісло, приємний на дотик і легко очищується. Подвійна оббивка та збільшені подушки на спинці та сидінні, м'яко обволікають вас, а великий підголовник на спинці та широке сидіння підвищують комфорт при користуванні кріслом.
Підлокітники виготовлені із пластику, оснащені шарнірами, з можливістю підйому та покриті м'якими накладками для додаткового комфорту. Крісло має механізм гойдання, посилений M-1 (Tilt), що дозволяє регулювати висоту крісла для індивідуального налаштування. Вбудований перемикач легко дозволяє перейти від робочого режиму до відпочинку.
Крісло Richman Манхеттен стоїть на міцній хрестовині із хромованого металу. Ролики на хрестовині мають покращене гумове покриття, що забезпечує супер тихе і м'яке переміщення по різних поверхнях. Пневмопатрон 3 класу гарантує довговічність та стабільність, надаючи впевненості у надійності кожної деталі.
Система автофіксації різьблення у всіх болтових з'єднаннях забезпечує високу довговічність та надійність крісла.
М'які меблі Richman – це поєднання високої якості, неперевершеного дизайну та помірної ціни. Купуючи меблі від провідного українського виробника, ви робите чудовий вибір для дому чи вашого бізнесу.

Характеристики крісла Richman Манхеттен в комплектації Хром:
| Модель: | Манхеттен |
| Комплектація виробу: | Манхеттен Пластик Річ |
| Механізм гойдання: | Посилений M-1 (Tilt) |
| Фіксація нахилу спинки: | У вертикальному положенні |
| Кут нахилу спинки: | Звичайний, до 115 градусів |
| Матеріал оббивки: | Шкірозамінник |
| Колір оббивки: | Чорний |
| Підлокітники: | Пластикові, відкидні із м'якими накладками |
| Хрестовина: | Пластикова |
| Колеса: | Обгумовані |
Габаритні розміри крісла Richman Манхеттен:
| Висота виробу в нижньому положенні: | 1077 мм |
| Висота виробу в верхньому положенні: | 1120 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 500 мм |
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 545 мм |
| Висота спинки: | 650 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників в нижньому положенні: | 706 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників верхньому положенні: | 764 мм |
| Висота підлокітників: | 320 мм |
| Довжина підлокітників: | 385 мм |
| Відстань між підлокітниками: | 535 мм |
| Ширина сидіння: | 535 мм |
| Глибина сидіння: | 483 мм |
| Ширина виробу: | 705 мм |
| Глибина виробу: | 720 мм |
| Клас газліфту: | 3 |
| Діаметр хрестовини: | 640 мм |
| Допустиме навантаження на виріб: | 120 кг |
| Вага виробу: | 19,7 кг |
| Габарити упаковки: | 760 x 370 x 640 мм |
| Об'єм упаковки: | 0,18 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Китай |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Крісло керівника |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 20 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 112 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 50 см |
| Глибина крісла | 72 см |
| Ширина крісла | 70 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Ширина сидіння | 53 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Подушка під голову | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Ні |
| Механізм гойдання | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Синхромеханізм | Ні |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
- Ціна: 11 160 ₴







