Крісло керівника Еліт Про механізм M1 Tilt оббивка натуральна шкіра спліт чорна





Крісло Richman Еліт Про є вишуканим представником класичного офісного стилю, оббите комбінованою шкіряною оббивкою Спліт. Спліт – це тип шкіри, який славиться своєю неперевершеною м’якістю, високою якістю та доступною ціною. В оббивці використовується комбінація натуральної шкіри Спліт (на лицьових частинах спинки, сидіння та підлокітників) та шкірозамінника в інших місцях.
Спинка крісла надає приємну бокову та поперекову підтримку, тоді як великий пухкий підголівник служить ідеальним місцем для відпочинку. Сидіння обладнане збільшеним валиком під колінами для підвищеного комфорту.
Підлокітники та хрестовина, виконані з пластику сріблястого кольору. Підлокітники доповнені широкими м’якими накладками для додаткового комфорту, а хрестовина обладнана супер тихими роликами із гумовим покриттям та захисними накладками на всіх кінцях променів.
Richman Еліт Про забезпечує регулювання по висоті для індивідуального налаштування під ваш зріст, а вбудований посилений механізм гойдання M-1 (Tilt) дозволяє перемикатися від робочого режиму до режиму відпочинку. Пневмопатрон 3 класу забезпечує довговічність та стабільність, втілюючи надійність у кожній деталі.
Останнім штрихом, що підкреслює бездоганність конструкції, є автофіксація різьби в усіх болтових з’єднаннях, забезпечуючи таким чином високу довговічність та надійність крісла.
Richman Еліт Про – симбіоз стилю, комфорту та міцності.
М’які меблі від Richman – це поєднання високої якості, неперевершеного дизайну та помірної ціни. Придбавши меблі від провідного українського виробника ви робите прекрасний вибір для будинку чи вашого бізнесу.

Характеристики крісла Richman Єліт Про:
| Модель: | Єліт Про |
| Комплектація виробу: | Єліт Про Пластик Річ |
| Механізм гойдання: | Посилений M-1 (Tilt) |
| Фіксація нахилу спинки: | У вертикальному положенні |
| Кут нахилу спинки: | Звичайний, до 115 градусів |
| Матеріал оббивки: | Шкіра Спліт |
| Колір оббивки: | Спліт Чорна |
| Підлокітники: | Пластикові, посилені із м'якими накладками |
| Хрестовина: | Пластикова |
| Колеса: | Обгумовані |
Габаритні розміри крісла Richman Єліт Про:
| Висота виробу в нижньому положенні: | 1120 мм |
| Висота виробу в верхньому положенні: | 1190 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 515 мм |
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 590 мм |
| Висота спинки: | 690 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників в нижньому положенні: | 674 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників верхньому положенні: | 749 мм |
| Висота підлокітників: | 310 мм |
| Довжина підлокітників: | 420 мм |
| Відстань між підлокітниками: | 540 мм |
| Ширина сидіння: | 535 мм |
| Глибина сидіння: | 505 мм |
| Ширина виробу: | 712 мм |
| Глибина виробу: | 810 мм |
| Ширина підголівника: | 370 мм |
| Висота підголівника: | 275 мм |
| Клас газліфту: | 3 |
| Допустиме навантаження на виріб: | 120 кг |
| Діаметр хрестовини: | 640 мм |
| Вага виробу: | 19,5 кг |
| Габарити упаковки: | 780 x 410 x 660 мм |
| Об'єм упаковки: | 0,21 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Китай |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Крісло керівника |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 20 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 119 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 59 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 51 см |
| Глибина крісла | 81 см |
| Ширина крісла | 71 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина сидіння | 53 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Подушка під голову | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Основний оббивний матеріал | натуральна шкіра |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Ні |
| Механізм гойдання | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Синхромеханізм | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
- Ціна: 14 196 ₴






