Крісло офісне сіточне чорне Солана хрестовина Хром ТМ Richman





Крісло Richman Солана — сіткове крісло, що має елегантний дизайн. Воно прийдеться до смаку людям, яким подобається плавні та спокійні лінії. Спинка й підголівник виконані із дихаючого сітчастого матеріалу. Спинка має поперекову підтримку, що регулюється за висотою, а підголівник — регулювання за висотою та глибиною. Просторне сидіння оббите тканиною із цікавим візерунком «ромбиком», а широкі пластикові підлокітники мають приємне заокруглення.
Механізм гойдання цього крісла є M-1 (Tilt), який дає змогу настроїти оптимальну висоту крісла. Стильна хромована хрестовина забезпечить надійну стійкість крісла на будь-якій поверхні. Вона також оснащена обгумованими роликами, що дає змогу безшумно та безпечно пересувати крісло на різних поверхнях, не боячись їх пошкодити.
Зауважте, що крісло постачається в розібраному вигляді. У комплект постачання входить усе необхідне для збірки, яка не займає багато часу. ня високої якості, неперевершеного дизайну та помірної ціни. Придбавши меблі від провідного українського виробника ви робите прекрасний вибір для будинку чи вашого бізнесу.

Характеристики крісла Richman Солана в комплектації Хром:
| Модель: | Солана |
| Комплектація виробу: | Солана Хром |
| Механізм гойдання: | Посилений M-1 (Tilt) |
| Матеріал оббивки: | Тканина Сітка |
| Колір оббивки: | Чорний |
| Підголовник: | М'який, пластиковий, з регулюванням за висотою та глибиною |
| Підлокітники: | Пластикові, посилені |
| Хрестовина: | Хромована, посилена металева |
| Колеса: | Обгумовані |
Габарити крісла Richman Солана в комплектації Хром:
| Висота виробу в нижньому положенні: | 1100 мм |
| Висота виробу в верхньому положенні: | 1200 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 420 мм |
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 520 мм |
| Висота спинки: | 690 мм |
| Ширина підголівника: | 290 мм |
| Висота підголівника: | 160 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників в нижньому положенні: | 640 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників верхньому положенні: | 740 мм |
| Висота підлокітників: | 300 мм |
| Довжина підлокітників: | 350 мм |
| Відстань між підлокітниками: | 490 мм |
| Ширина сидіння: | 480 мм |
| Глибина сидіння: | 490 мм |
| Ширина виробу: | 620 мм |
| Глибина виробу: | 620 мм |
| Вага виробу: | 12,6 кг |
| Об'єм упаковки: | 0,21 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 12 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 120 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 52 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 42 см |
| Глибина крісла | 62 см |
| Ширина крісла | 62 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 69 см |
| Глибина сидіння | 49 см |
| Ширина сидіння | 48 см |
| Ширина спинки | 48 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Основний оббивний матеріал | Спинка-сітка |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу підголівника | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Офісні крісла |
- Ціна: 5 922 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка виробника



