Диван офісний Бруно Bruno двомісний на дерев'яних ніжках 160х83х75HTM Richman





Диван офісний Бруно Bruno двомісний на дерев'яних ніжках 160х83х75H для приймальні, кабінету TM Richman
Квадратні форми та прямі кути диванів Бруно є особливостями цієї моделі, яка стане чудовим доповненням Вашого будинку, офісного приміщення, бару або ресторану.
Є можливість вибору оббивки — ціна на сайті вказана за тканину 1 категорії, для ознайомлення з цінами та різновидами тканин в інших категоріяхweet з менеджером
Правила догляду
Дивани цієї категорії прості в догляді, не вимагають особливих умов в експлуатації й тому можуть з успіхом використовуватися в громадських приміщеннях: офісах, кафе, клубах, залах очікування.
Характеристики двомісний:
Довжина виробу, см: 160
Ширина виробу, см: 83
Висота виробу, см: 75
Висота від підлоги до сидіння, см: 44
Висота спинки, см: 40
Вага виробу, кг: 35
Об'єм, м3: 1.06
Габарити паковання, см (ширина х висота х глибина): 162 х 85 х 77
Глибина посадкового місця, см: 54
Ширина посадкового місця, см: 118
Висота підлокітника, см: 19
Товщина підлокітників, см: 21
Термін виготовлення уточнюйте в менеджера
Варіанти кольору ніжок:






| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Колір | Різні кольори |
| Кут дивана | взаємозамінний |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спинки | Так |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Тип дивана | прямий |
| Габаритні розміри дивана | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 75 см |
| Висота посадкової частини дивана | 44 см |
| Глибина дивану | 54 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія тканини | виберіть категорію |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Оббивний матеріал | Шкірзамінник |
| Основа стільця (база) | стандартне (4 ніжки) |
- Ціна: від 11 722 ₴



