Диван офісний одномісний Бруно Bruno на дерев'яних ніжках 100х83х75HTM Richman





Зручний офісний диван для робочого простору Бруно Bruno одномісний, двомісний, тримісний від TM Richman
Квадратні форми та прямі кути диванів Бруно є особливостями цієї моделі, яка стане чудовим доповненням Вашого будинку, офісного приміщення, бару або ресторану.
Диван Бруно виробляється в трьох комплектаціях: одиниця, двійка та трійка. Як оббивка можуть використовуватися: шкірозамінники із серії Титан/Мадрес, Флай/Неаполь.
Є можливість вибору оббивки — ціна на сайті вказана за тканину 1 категорії, для ознайомлення з цінами та різновидами тканин в інших категоріяхweet з менеджером
Характеристики одномісний:
Довжина виробу, см: 100
Ширина виробу, см: 83
Висота виробу, см: 75
Висота від підлоги до сидіння, см: 44
Висота спинки, см: 40
Вага виробу, кг: 30
Об'єм, м3: 0.67
Габарити паковання, см (ширина х висота х глибина): 102 х 85 х 77
Глибина посадкового місця, см: 54
Ширина посадкового місця, см: 58
Висота підлокітника, см: 19
Товщина підлокітників, см: 21
Термін виготовлення уточнюйте в менеджера
Варіанти кольору ніжок:




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спинки | Так |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Тип дивана | прямий |
| Габаритні розміри дивана | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 75 см |
| Висота посадкової частини дивана | 44 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія тканини | виберіть категорію |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Основа стільця (база) | стандартне (4 ніжки) |
- Ціна: від 9 880 ₴





