Пуф підлоговий Вінс Vince Richman





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пуф підлоговий Вінс Vince Richman
Пуф підлоговий Вінс стане чудовим варіантом для облаштування вашого приміщення. Завдяки м'яким формам пуфа він поєднує в собі ергономічність і унікальний дизайн. Зручний і комфортний пуф створить приємну атмосферу. Як оббивка можуть використовуватися шкірозамінники серії Титан/Мадрес, Флай/Неаполь.
Характеристики:
Ширина виробу, см: 48
Висота виробу, см: 46
Висота від підлоги до сидіння, см: 46
Об'єм, м3: 0.13
Габарити паковання, см (ширина х висота х глибина): 50 х 50 х 50
Глибина посадкового місця, см: 48
Ширина посадкового місця, см: 48



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Матеріал каркасу | ДСП |
| Наявність спинки | Ні |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 460 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | Кожзам |
| Оббивний матеріал | штучна шкіра, тканина |
| Ширина | 480 см |
- Ціна: від 2 561 ₴
- Спосіб упаковки: Унікальне паковання виробника







