Пуф підлоговий Матильда Matilda Richman





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пуф підлоговий Матильда Matilda Richman
Пуф підлоговий Матильда стане чудовим варіантом для облаштування вашого приміщення. Завдяки м'яким формам пуфа він поєднує в собі ергономічність і унікальний дизайн. Зручний і комфортний пуф створить приємну атмосферу. Як оббивка можуть використовуватися шкірозамінники серії Титан/Мадрес, Флай/Неаполь.
Характеристики:
Довжина виробу, см: 40
Ширина виробу, см: 40
Висота виробу, см: 49
Висота від підлоги до сидіння, см: 49
Висота спинки, см:
Вага виробу, см:
Об'єм, м3: 0.10
Габарити паковання, см (ширина х висота х глибина): 45 х 45 х 50
Глибина посадкового місця, см: 40
Ширина посадкового місця, см: 40



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Матеріал каркасу | ДСП |
| Наявність спинки | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Цвет обивки | На вибір |
- Ціна: від 3 043 ₴
- Спосіб упаковки: Унікальне паковання виробника







