Пуф підлоговий Катрін Catherine Richman





Пуф для підлоги Катрін Catherine Richman
Пуфи — зручне та функціональне доповнення до інтер'єру, вони не займають багато місця та стильно виглядають. Такі меблі можна легко пересунути, так само вони можуть служити додатковим місцем для гостей.
Пуф Катрін може бути, як елементом декору так і помічником для створення ідеальних умов вашого комфорту. Завдяки великому вибору кольорів оббивки буде доречним у будь-якій частині вашого інтер'єру. М'які форми пуфу поєднують у собі ергономічність та унікальний дизайн. Пуф може бути виконаний у тканині або екошкірі. Каркас пуфу виконаний з якісного ДСП та забезпечує міцність та надійність конструкції.
Характеристики:
Довжина виробу, см: 40
Ширина виробу, см: 40
Висота виробу, см: 42
Висота від підлоги до сидіння, см: 42
Вага виробу, см:
Об'єм, м3: 0.10
Габарити упаковки, см (ширина х висота х глибина): 45 х 45 х 50
Глибина посадкового місця, см: 40
Ширина посадкового місця, см: 40
Матеріал каркасу: дерево





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Матеріал каркасу | ДСП |
| Наявність спинки | Ні |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Цвет обивки | На вибір |
| Оббивка | Кожзам |
| Оббивний матеріал | штучна шкіра, тканина |
| Ширина | 400 см |
- Ціна: від 3 247 ₴
- Спосіб упаковки: Унікальне паковання виробника







