Диван офісний подвійний Office Офіс ТМ Richman





Диван офісний Office Офіс Подвійний від ТМ Richman (1550*650*450H)
Початкова вартість вказана за модель без спинки й без підлокітників!
Є можливість вибору оббивки — ціна на сайті вказана за тканину 1 категорії, для ознайомлення з цінами та різновидами тканин в інших категоріяхweet з менеджером
Диван Офис Двойка тішить користувача основними корисними якостями — комфорт і оригінальний дизайн в одному об'єкті. Для того, щоб надати строгості стилю, сидіння і спинка цієї моделі оббиті добрим шкірозамінником, який не чим не гірше за параметри натуральної шкіри. Диван чудово впишеться в будь-яке приміщення, яке ще більше набуде сучасності та додаткової родзинки. Тепер Ви знатимете, що ставити в зону відпочинку, зони ресепшн, у кімнату переговорів і навіть у кабінет директора. Завдяки якості виготовлення Зручний офісний диван для робочого простору слугуватиме максимально довго.
Диван Офис Двойка стійкий до подряпин, стирання й готовий витримати багаторазове вигинання. Сучасні технології дають змогу наділити оббивку виробу якості, які можуть перевищити характеристики натуральної шкіри. Виріб дуже просто чиститься, досить протерти сухою або трохи вологою губкою. Диван чудово впишеться як у торговому приміщенні, так і в офісних умовах.
Дуже важливо придбати кілька моделей цих меблів. Якщо в офісі працює багато людей, то це буде просто необхідністю. Вибирайте натуральні матеріали та комфортну форму, яка підійде абсолютно всім.
Характеристики одинарний:
Довжина виробу, см: 65
Ширина виробу, см: 65
Висота виробу, см: 41
Висота від підлоги до сидіння, см: 41
Висота спинки, см: -
Вага виробу, см: 20
Об'єм, м3: 0.21
Габарити паковання, см (ширина х висота х глибина): 67 х 67 х 47
Глибина посадкового місця, см: 54
Ширина посадкового місця, см: 65
Висота підлокітника, см: -
Товщина підлокітників, см: -
Характеристики одинарний зі спинкою:
Довжина виробу, см: 65
Ширина виробу, см: 65
Висота виробу, см: 75
Висота від підлоги до сидіння, см: 41
Висота спинки, см: 30
Вага виробу, см: 20
Об'єм, м3: 0.35
Габарити паковання, см (ширина х висота х глибина): 67 х 67 х 77
Глибина посадкового місця, см:
Ширина посадкового місця, см: 65
Висота підлокітника, см: -
Товщина підлокітників, см: -
Характеристики одинарний зі спинкою й підлокітниками:
Довжина виробу, см: 85
Ширина виробу, см: 65
Висота виробу, см: 75
Висота від підлоги до сидіння, см: 41
Висота спинки, см: 30
Вага виробу, см: 18
Об'єм, м3: 0.45
Габарити паковання, см (ширина х висота х глибина): 87 х 67 х 77
Глибина посадкового місця, см: 54
Ширина посадкового місця, см:
Висота підлокітника, см: -
Товщина підлокітників, см: -
Характеристики подвійний модуль:
Довжина виробу, см: 155
Ширина виробу, см: 65
Висота виробу, см: 41
Висота від підлоги до сидіння, см: 41
Висота спинки, см: -
Вага виробу, см: 35
Об'єм, м3: 0.52
Габарити паковання, см (ширина х висота х глибина): 48х158х68
Глибина посадкового місця, см: 54
Ширина посадкового місця, см: 155
Висота підлокітника, см: -
Товщина підлокітників, см: -
Характеристики подвійний модуль зі спинкою:
Довжина виробу, см: 155
Ширина виробу, см: 65
Висота виробу, см: 75
Висота від підлоги до сидіння, см: 41
Висота спинки, см: 30
Вага виробу, см: 40
Об'єм, м3: 0.75
Габарити паковання, см (ширина х висота х глибина): 156х73х66
Глибина посадкового місця, см: 54
Ширина посадкового місця, см: 155
Висота підлокітника, см: -
Товщина підлокітників, см: -
Характеристики подвійний модуль зі спинкою й підлокітниками:
Довжина виробу, см: 155
Ширина виробу, см: 65
Висота виробу, см: 75
Висота від підлоги до сидіння, см: 41
Висота спинки, см: 30
Вага виробу, см:
Об'єм, м3: 0.67
Габарити паковання, см (ширина х висота х глибина): 156х66х66
Глибина посадкового місця, см: 54
Ширина посадкового місця, см: 125
Висота підлокітника, см: - 30
Товщина підлокітників, см: - 15
Термін виготовлення уточнюйте в менеджера




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Наявність спинки | Так |
| Тип дивана | прямий |
| Габаритні розміри дивана | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 68 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Глибина дивану | 78 см |
| Довжина дивану | 156 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | хромований метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Модифікація | на вибір |
| Оббивка | Виберіть категорію |
| Підлокітник | Да |
- Ціна: від 11 405 ₴







