Зручний офісний диван для робочого простору без підлокітників Флорида Florida кутовий модуль 127х73х64HTM Richman





Зручний офісний диван для робочого простору без підлокітників Флорида Florida кутовий модуль TM Richman
Кутовий елемент диван Флорида Richman підійде для удосконалення диванів: Флорида Одиниця и Флорида Двойка. Диван Флорида для зон очікування офісу, має зручну спинку та м'яке сидіння. Оббивкою дивана є зносостійкий шкірозасоб серій: Флай, Неаполь, Мадрас або Титан. Можливе виготовлення дивана з оббивкою з натуральної шкіри (шкіра, шкіра-ЛЮКС).Дуже важливо придбати кілька моделей цих меблів. Якщо в офісі працює багато людей, то це буде просто необхідністю. Вибирайте натуральні матеріали та комфортну форму, яка підійде абсолютно всім.
Є можливість вибору оббивки — ціна на сайті вказана за тканину 1 категорії, для ознайомлення з цінами та різновидами тканин в інших категоріяхweet з менеджером
Характеристики:
Довжина виробу, см: 127
Ширина виробу, см: 73
Висота виробу, см: 64
Висота від підлоги до сидіння, см: 41
Висота спинки, см: 30
Вага виробу, см: 23
Об'єм, м3: 0.66
Габарити паковання, см (ширина х висота х глибина): 76 x 130 x 67
Глибина посадкового місця, см: 56
Ширина посадкового місця, см: 77
Висота підлокітника, см: -
Товщина підлокітників, см: -
Термін виготовлення уточнюйте в менеджера




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спинки | Так |
| Тип дивана | кутовий |
| Габаритні розміри дивана | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 64 см |
| Висота посадкової частини дивана | 41 см |
| Глибина дивану | 73 см |
| Довжина дивану | 127 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус |
| Наповнювач | Поліпропілен |
| Ніжки | хромований метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія тканини | виберіть категорію |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Підлокітник | Немає |
- Ціна: від 8 542 ₴





