Крісло Бафі Buffy/Ніжки з масиву ясена (колір горіх, бук, венге, махагон) ТМ Richman





Крісло Бафі (Buffy), Ніжки з масиву ясена (колір горіх, бук, венге, махагон), ТМ Richman
Крісло Бафі (Buffy)— ідеальний варіант для організації комфортного відпочинку в модних кафе або сучасних барах. Компактна конструкція допоможе максимально ефективно використовувати корисну площу. Сидіння укомплектоване подушкою, яка в поєднанні з круглою спинкою допоможе повноцінно відпочити та насолодитися приємною компанією. Чохол подушки знімний, що допомагає підтримувати виріб в ідеальній чистоті.
Крісло Бафи матиме стильний та сучасний вигляд у Вашому приміщенні. М'яка та комфортна спинка крісла дасть змогу відвідувачам насолодитися перебуванням у Вашому закладі. Ця модель представлена в декількох колірних гамах, що дасть змогу підібрати потрібний колір і навіть відтінок під Ваш інтер'єр. Ніжки стільця виготовлені з масиву дерева. Як оббивка можуть використовуватися шкірозамінники серії Титан/Мадрес, Флай/Неаполь.
Ніжки з масиву ясена (колір горіх, бук, венге, білий). Знімна подушка.
Можливе виготовлення в різних тканинах і шкірозамінниках, для вибору оббивки виробу в іншій тканині зверніться до менеджера
Характеристики крісла:
- Ширина — 650 мм;
- Глибина — 650 мм;
- Висота зі спинкою — 800 мм;
- Ширина сидіння — 440 мм;
- Глибина сидіння — 480 мм;
- Висота сидіння — 450 мм;
- Висота спинки: 340 мм;
- Вага крісла: 18;
- Матеріал оббивної тканини — шкірозамінник, інші тканини під замовлення;
- Наповнювач — ППУ, холофайбер;




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Висота сидіння | 450 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | Виберіть категорію |
- Ціна: від 7 960 ₴







