Зручний офісний диван для робочого простору Аміго Amigo напівторний ширина 1,20 м від ТМ Richman





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диван Аміго Amigo Напівторний 1200*700*760 H ТМ Richman
Диван офісний Аміго Полуторний— проста, лаконічна конструкція з правильними геометричними формами, вирізняється компактними розмірами та мобільністю. Прекрасно впишеться в будь-який сучасний інтер'єр, зручна поверхня сидіння дасть змогу із комфортом розміститися відвідувачам сучасного офісу або модного кафе. Основою слугує дерев'яний брус, металеві ніжки гарантують стійкість і надійність експлуатації.
Основні характеристики:
- Матеріал оббивної тканини — шкірозамінник, натуральна шкіра;
- Наповнювач — ППУ, холофайбер;
- Каркас — дерев'яний брус, фанера.
- Опори — метал;
- Довжина — 1200 мм;
- Глибина — 700 мм;
- Висота — 780 мм;
- Висота від підлоги до сидіння — 470 мм;
- Висота спинки — 400 мм;
- Глибина сидіння — 500 мм;
- Ширина сидіння — 1050 мм;
- Висота підлокітника — 220 мм;
- Товщина підлокітників — 70 мм;
- Вага виробу — 30 кг;
Можливе виготовлення й в інших оббивках

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | Вельвет, Рогожка, Жаккард, Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 780 мм |
| Висота сидіння | 470 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Дивани крісла для офісів, кафе, кав'ярень, ресторанів і барів |
| Довжина дивана (мм) | 1450 |
| Оббивка | Оберіть значення |
| Оббивний матеріал | Велюр, Рогожка, Вельвет, Жакард, штучна замша, штучна шкіра, тканина, екошкіра |
- Ціна: від 11 009 ₴






