Крісло керівника комп'ютерне на роликах Атлант Пластик Річ від ТМ Richman





Крісло керівника комп'ютерне на коліщатках Атлант Пластик Річ від ТМ Richman
Крісло Атлант — це сучасний дизайн і стиль, крісло, яке підійде як для офісу, так і домашнього кабінету. Основний упор конструкції крісла зроблений на правильну ергономіку та комфорт користувача.
Зручне сидіння з високою спинкою допомагає ефективно зняти навантаження з м'язів і хребта завдяки вигнутій формі спинки, інтегрованих підтримок спини та попереку, а також ергономічного підголівника.
Оббивка крісла може бути зроблена як у якісній екошкірі, так і тканині, що дає змогу підібрати максимально практичний і комфортний варіант для Ваших інтер'єрних рішень. Наші менеджери допоможуть Вам зробити вибір більш ніж із 350 колекцій оббивок провідних постачальників України, з огляду на всі Ваші потреби в зносостійкості та тактильному досвіді взаємодії з кріслом.
Комплектація Пластик Річ, М1 — пластикові підлокітники обладнані м'якими накладками та міцна хрестовина з товстостінного пластику, механізм гойдання М1.
Усі хрестовини в будь-якій комплектації мають прогумовані ролики, що дає змогу безшумно й безпечно пересувати крісло різними поверхнями, не боячись пошкодити їх.
До того ж є опції придбати механізм М2 — фіксація в будь-якому положенні, м'яке гойдання або за вашим бажанням механізм М3 — фіксація в 5 положеннях, підвищена плавність гойдання.
На додаток до зручного сидіння ця модель обладнана механізмом гойдання М1.
Є опції обладнати механізмом М2 — фіксація в будь-якому положенні, м'яке гойдання. Крісло стане вищим на 1,5 см від зазначених розмірів.
Або за вашим бажанням механізм М3 — фіксація в 5 положеннях, підвищена плавність гойдання. Крісло стане вищим на 7,5 см від зазначених розмірів.
М'які меблі Richman — це поєднання високої якості, неперевершеного дизайну та помірної ціни. Купуючи меблі від провідного українського виробника, ви робите чудовий вибір для дому або вашого бізнесу.

Технічні характеристики (можуть відрізнятися залежно від комплектації)
Допустиме навантаження, кг — 120
Висота виробу в нижньому положенні, см — 114
Висота виробу у верхньому положенні, см — 122
Висота сидіння в нижньому положенні, см — 46
Висота сидіння у верхньому положенні, см — 54
Висота спинки, см — 74
Ширина сидіння, см — 50
Глибина сидіння, см — 47
Ширина виробу, см — 60
Глибина виробу, см — 58
Габарити паковання (ширина, висота, глибина), см — 95 x 65 x 70
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 15 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 122 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46 см |
| Глибина крісла | 58 см |
| Ширина крісла | 60 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 74 см |
| Глибина сидіння | 47 см |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Ширина спинки | 50 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Ні |
| Механізм гойдання | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Синхромеханізм | Ні |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
- Ціна: від 7 300 ₴






