Стілець обідній м'який, ніжки білі металеві, Макао Ю від TM Richman





Стілець обідній кухонний м'який, ніжки білі металеві, Макао Ю від TM Richman
Стілець «Макао Ю» привертає увагу лаконічним дизайном, який чудово пасує до сучасного інтер’єру. Може бути виготовлений у будь-якій кількості під замовлення.
Вартість стільця залежить від матеріалу оббивки. В каталозі нашої фабрики понад 500 варіантів тканин у 10 000 відтінках. Вибирайте матеріал, який найбільш підходить до інтер’єру вашого дому, закладу чи офісу.
Каркас стільця виготовлений з багатошарової гнутоклеєної фанери з твердих порід деревини, що витримує великі навантаження. Модель укомплектована металевими ніжками, які можуть бути виконані в різних кольорах.
Купити стільці ви можете на сайті інтернет-магазину Richman з доставкою по всій Україні.
Характеристики стільця «Макао Ю»:
Кольори ніжок: чорний, білий, бежевий, темно-сірий.
Матеріал оббивки: під замовлення.
Матеріал ніжок: метал.
Матеріал каркасу: гнутоклеєна фанера.
Габарити стільця «Макао Ю»:
Довжина: 52 см
Ширина: 43 см
Висота: 86 см
Висота від підлоги до сидіння: 47 см
Висота спинки: 41 см
Вага: 4.5 кг
Об’єм: 0.26 м3
Габарити упаковки: 68х68х56
Глибина посадки: 40 см







Оббивний матеріал, фото якого представлено на сайті, викладено в максимально реалістичному кольорі, але відтінки можуть відрізнятися від налаштувань вашого монітора.
Ви можете придбати продукцію в нашому інтернет-магазині зробивши замовлення через сайт або подзвонивши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Тип підстави | Ніжки |
| Особливості | М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Тип меблів | стілець |
| Форма сидіння | прямокутна |
| Обивний матеріал | Вельвет, Рогожка, Тканина, Штучна замша |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 840 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Користувацькі характеристики | |
| Модифікація | Виберіть колір ніжок |
| Ширина стільця | 540 мм |
| Глибина стільця | 440 мм |
- Ціна: від 2 254,37 ₴







