Крісло офісне на полозах конференційне Дакота Хром Richman





Конференц крісло для конференцій офісне на чорних полозах Дакота Richman
Крісло Дакота • Richman. Стильна модель, яка ідеально підходить для конференц-залів, оформлених у сучасному стилі. Завдяки елегантному дизайну та гармонійному поєднанню різних елементів стане чудовим помічником і родзинкою інтер'єру.
Чому варто купити. Дакота — це крісло, у якому гармонійно поєднується гарний зовнішній вигляд, м'яка обволікальна посадка та висока якість матеріалів. У ньому ви зможете комфортно працювати, не відчуваючи втоми від багатогодинного сидіння. Завдяки правильно сформованому рельєфу його сміливо можна віднести до категорії ергономічних крісел. Товстий шар наповнювача формує дуже м'яку обволікальну посадку.
У нас товари в найрізноманітніших цінових відрізках. дешевші варіанти мають спрощену оббивку, коли дорогі, потішать вас натуральними матеріалами з прекрасним зовнішнім виглядом.
Габаритні розміри:
| Висота посадки, см | 47 |
| Ширина сидіння, см | 52 |
| Глибина сидіння, см | 48 |
| Висота спинки, см | 57 |
| Висота підлокітників, см | 71 |
| Ширина моделі, см | 63 |
| Глибина моделі, см | 54 |
| Висота моделі, см | 97 |
| Основа, см | D-70 |
| Матеріал виготовлення | |
|---|---|
| Оббивка на вибір | шкіра, екошкіра, тканина |
| Цвет обивки | в асортименті |
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження за вагою, кг | 120 |
| Вага, кг | 22 |
| Розміри паковання Д/Ш/В, см | 95/45/65 |
| Гарантія | 12 місяців |
*Ціна вказана в оббивці 1 категорії, та як ціна меблів залежить від обраного матеріалу оббивки і його якості, остаточну вартість Ви зможете дізнатися в менеджера магазину
*Можливі доповнювальні варіанти модифікації: Пластик М1; Пластик Річ М1 (з накладками на підлокітниках); Хром М1; Полози чорного кольору; Хромовані полози; Вуд М1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Полози |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Конференційне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 15 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 97 см |
| Висота посадкової частини крісла | 47 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47 см |
| Глибина крісла | 54 см |
| Ширина крісла | 63 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 57 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Ширина сидіння | 52 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | пластик |
- Ціна: від 7 174 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова картонна коробка, фірмовий скотч.






