Крісло мяке для кафе Версаль (Versailles) Ніжки з масиву ясена (колір горіх, венге) від ТМ Richman





Крісло для кафе Версаль (Versailles), Ніжки з масиву ясена (колір горіх, венге), ТМ Richman
Крісло «Бафі», створене майстрами фабрики Richman, має бездоганний дизайн та ергономіку сидіння. Модель однаково стильна та зручна, тому чудово підійде для оформлення дому, кафе, ресторану чи іншого приміщення.
Крісло оснащене міцними ніжками з масиву дерева, яке може бути виконане в різних кольорах: білий, горіх, венге, бук. Матеріал оббивки ви можете вибрати з каталогу фабрики (понад 500 видів у 10 000 відтінках!) або навіть запропонувати власну тканину. За додаткову плату прикрасимо м’яку оббивку вишивкою з логотипом, написом чи зображенням, створивши для вас унікальний елемент декору.
Характеристики крісла «Бафі»:
Матеріал оббивки: під замовлення.
Колір оббивки: під замовлення.
Ніжки з масиву ясеня.
Колір ніжок: горіх, бук, венге, білий.
Габарити крісла «Бафі»:
Довжина: 65 см
Ширина: 65 см
Висота: 80 см
Висота від підлоги до сидіння: 45 см
Висота спинки: 34 см
Вага: 18 кг
Об’єм: 0.38 м3
Габарити упаковки: 83 x 68 x 68
Глибина посадки: 48 см








Не змогли додзвонитися? Залиште свій номер - ми вам передзвонимо! Ви можете придбати продукцію в нашому інтернет-магазині зробивши замовлення через сайт або подзвонивши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо у всі міста України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Обивний матеріал | Велюр, Вельвет, Рогожка, Тканина, Штучна шкіра, Екошкіра |
| Тип меблів | крісло |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Тип підстави | Ніжки |
| Форма сидіння | прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина стільця | 650 мм |
| Категорія тканини | виберіть категорію |
| Оббивний матеріал | Велюр, екошкіра, Рогожка, тканина, штучна шкіра, Вельвет |
| Ширина стільця | 650 мм |
- Ціна: від 5 082 ₴







