Подвійний Зручний офісний диван для робочого простору Офіс на металлокаркасе ТМ Richman

Подвійний Зручний офісний диван для робочого простору Офіс на металлокаркасе ТМ Richman
Подвійний Зручний офісний диван для робочого простору Офіс радує користувача основними корисними якостями – комфорт і оригінальний дизайн в одному об'єкті. Для того щоб надати строгості стилю, сидіння і спинка даної моделі оббиті хорошим шкірзамінником, який не чим не гірше параметрів натуральної шкіри. Диван відмінно впишеться в будь-яке приміщення, яке ще більше придбає сучасність і додаткову родзинку. Тепер Ви будете знати, що ставити в зону відпочинку, зони ресепшн, в кімнату переговорів і навіть в кабінет директора. Завдяки якості виготовлення Зручний офісний диван для робочого простору прослужить максимально довго.
Подвійний Зручний офісний диван для робочого простору Офіс стійкий до подряпин, стирання і готовий витримати багаторазове згинання. Сучасні технології дозволяють наділити оббивку вироби якостями, які можуть перевищити характеристики натуральної шкіри. Виріб дуже просто чиститься, досить протерти сухою або трохи вологою губкою. Диван відмінно впишеться як у торговому приміщенні, так і в офісній обстановці.

Дуже важливо придбати кілька моделей даної меблів. Якщо в офісі працює багато людей, то це буде просто необхідністю. Вибирайте натуральні матеріали і комфортну форму, яка підійде абсолютно всім.
Диван можна виготовити в наступних модифікаціях:
- одинарний
- одинарний зі спинкою
- одинарний зі спинкою і підлокітниками
- кут зі спинкою
- подвійний
- подвійний зі спинкою
- подвійний зі спинкою і підлокітниками
Ціну уточнюйте у менеджера за контактами вказаними на сайті
Середній термін виробництва Вашого замовлення - 14-20 днів.
РИЧДРАЙВ - ВИРОБНИЦТВО І ВІДВАНТАЖЕННЯ ЗА 24 ГОДИНИ
+ 25% до вартості.








Оббивний матеріал, фото якого представлено на сайті, викладено в максимально реалістичному кольорі, але відтінки можуть відрізнятися від налаштувань вашого монітора.
Ви можете придбати продукцію в нашому інтернет-магазині зробивши замовлення через сайт або подзвонивши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо у всі міста України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Колір | Різні кольори |
| Кут дивана | взаємозамінний |
| Тип дивана | модульний |
| Габаритні розміри дивана | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 75 см |
| Глибина дивану | 65 см |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 75 см |
| Висота посадкової частини крісла | 45 см |
| Глибина крісла | 54 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | ДСП |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Ніжки | метал |
| Обивний матеріал | Екошкіра, Комбінована шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Дивани крісла для офісів, кафе, кав'ярень, ресторанів і барів |
| Модифікація | Виберіть модифікацію |
| Оббивний матеріал | штучна замша, штучна шкіра, Комбінована шкіра, натуральна шкіра, екошкіра |
- Ціна: від 12 969 ₴


