Крісло керівника комп'ютерне Валенсія Richman





Крісло керівника комп'ютерне Валенсія Valencia Richman
Крісло Валенсія Richman – це відмінний засіб для того, щоб зручніше розташуватися під час роботи за комп'ютером. Кожна деталь розроблена таким чином, щоб забезпечити постійну підтримку для кожного відділу хребта, можливість налаштувати крісло під свої потреби.
Механізм: посилений М1. 
Характеристики: Крісло Валенсія В Richman
-
Виробник: Richman
-
Висота: 112-122 см
-
Висота від підлоги до підлокітників: 74-83 см
-
Глибина крісла: 59 см
-
Глибина сидіння: 53 см
-
Ширина сидіння: 54 см
-
Висота від підлоги до сидіння: 56-65 см
-
Висота спинки від сидіння: 73 см
-
Висота в нижньому положенні: 112 см
-
Ширина крісла: 65 см
-
Висота підлокітників: 20 см
-
Підлокітники: хром. з м'якими накладками
-
Механізм : М1
-
Матеріали: Кожзам PU
-
Тип опори: хром. з регулюванням висоти
-
Ролики: обгумовані

Хочете придбати це крісло? Ми доставляємо у всі міста України . Подробиці уточнюйте у менеджера за телефоном вказані на нашому на сайті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 20 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 117 см |
| Висота посадкової частини крісла | 54 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 61 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 54 см |
| Глибина крісла | 58 см |
| Ширина крісла | 68 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 73 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Ширина сидіння | 51 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Підлокітник | пластик, метал |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Офісні крісла |
| Модифікація | Виберіть модифікацію |
- Ціна: від 12 289 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова картонна коробка, фірмовий скотч.







