Крісло керівника комп'ютерне Магістр Richman





Крісло керівника офісне Магістр Richman
Крісло Магістр • Richman. Розкішна монументальна модель, що ідеально підходить для інтер'єру кабінету керівника, оформленої в класичному стилі, з дорогою тонованою дерев'яними меблями. За рахунок елегантного дизайну і гармонійного поєднання різних елементів Магістр стане чудовою прикрасою для вашого кабінету.
Чому варто купити. Магістр - це красиве крісло, в якому гармонійно поєднується класичний дизайн, якісні матеріали та сучасні механізми. Сидіння настільки м'яке і зручне, що в цьому кріслі ви зможете комфортно працювати, не відчуваючи втоми від багатогодинного сидіння. Завдяки правильно сформованому рельєфу його сміливо можна віднести до категорії ергономічних крісел. Товстий шар м'якого наповнювача формує дуже комфортну, обволікаючу посадку. Всі деталі ретельно підібрані і порадують вас як зовні, так і тактильними відчуттями.
У нас товари в самих різноманітних цінових відрізках. Більш дешеві варіанти мають спрощену оббивку, коли дорогі порадують вас натуральними матеріалами з прекрасним зовнішнім виглядом. В якості оббивки може використовуватися: натуральна шкіра-люкс, шкірозамінник серій Титан/Мадрас, Флай/Неаполь/Скад. У цьому кріслі може використовуватися будь-який з механізмів М1 (tilt, фіксація тільки у верхньому положенні), М2 (anyfix, фіксація в будь-якому положенні), М3 (multiblok, колінний механізм).
Характеристики:
Транспортувальне стан: розібраний
Країна-виробник: Україна
Бренд: Richman
Вид: крісло керівника, комп'ютерне крісло
Призначення: для офісу, для дому
Стиль: хай-тек
Колір оббивки: На вибір
Гарантія: 12 міс.
Габаритні розміри:
Висота виробу в нижньому положенні з механізмом М1, см - 113
Висота виробу в нижньому підлогу. з механізмом М2, см - 114,5
Висота виробу в нижньому підлогу. з механізмом М3, см - 120,5
Висота виробу в верхньому положенні з механізмом М1, см - 120
Висота виробу в гору. стать. з механізмом М2, см - 121,5
Висота виробу в гору. стать. з механізмом М3, см - 1278,5
Висота сидіння в нижньому положенні з механізмом М1, см - 52
Высота сидения в нижнем положении с М2, см - 53,5
Высота сидения в нижнем положении с М3, см - 59,5
Высота сидения в верхнем положении с механизмом М1, см - 60
Высота сидения в верхнем положении с М2, см - 61,5
Высота сидения в верхнем положении с М3, см - 67,5
Высота спинки, см - 72
Высота от пола до подлокотников с М1, см - 64-71
Высота от пола до подлокотников с М2, см - 65,6-72,5
Высота от пола до подлокотников с М3, см - 71,78,5
Высота подлокотников, см - 24
Длина подлокотников, см - 39
Расстояние между подлокотниками, см - 53
Ширина сидения, см - 50
Глубина сидения, см - 51
Ширина изделия, см - 62
Глибина вироби, см - 62
Вага виробу, кг - 20
Габарити упаковки, см (ширина х висота х глибина) - 95*65*70

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 20 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 113 см |
| Висота посадкової частини крісла | 52 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 60 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 52 см |
| Глибина крісла | 62 см |
| Ширина крісла | 62 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 72 см |
| Глибина сидіння | 51 см |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Підлокітник | пластик, метал, дерево |
| Основний оббивний матеріал | натуральна шкіра |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Офісні крісла |
| Модифікація | Виберіть модифікацію |
- Ціна: від 9 133 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова картонна коробка, фірмовий скотч.







