Крісло керівника комп'ютерне Севілья Richman





Крісло керівника офісне Севілья Richman
Крісло Севілья • Richman. Стильна модель, яка ідеально підходить для кабінету керівника, оформленого в сучасному стилі. За рахунок елегантного дизайну і гармонійного поєднання різних елементів стане відмінним помічником і родзинкою інтер'єру.
Чому варто купити. Севілья - це крісло, в якому гармонійно поєднується класичний дизайн, якісні матеріали та сучасні механізми. У ньому ви зможете комфортно працювати, не відчуваючи втоми від багатогодинного сидіння. Завдяки правильно сформованому рельєфу його сміливо можна віднести до категорії ергономічних крісел. Товстий шар наповнювача формує дуже м'яку, обволікаючу посадку.
Проводиться в трьох модифікаціях: пластик, хром і екстра (дерево). В якості оббивки може використовуватися: натуральна шкіра-люкс, шкірозамінник серій Титан/Мадрас, Флай/Неаполь. У цьому кріслі може використовуватися будь-який з механізмів М1 (tilt, фіксація тільки у верхньому положенні), М2 (anyfix, фіксація в будь-якому положенні), М3 (multiblok, колінний механізм).
У нас товари в самих різноманітних цінових відрізках. Більш дешеві варіанти мають спрощену оббивку, коли дорогі порадують вас натуральними матеріалами з прекрасним зовнішнім виглядом. 
Характеристики:
Країна-виробник: Україна
Бренд: Richman
Вид: крісло керівника, комп'ютерне крісло
Призначення: для офісу
Колір оббивки: На вибір
Гарантія: 12 міс.
Габаритні розміри:
Висота виробу в нижньому положенні з мех-мом М1, см - 117
Висота виробу в нижньому підлогу. з механізмом М2, см - 118,5
Висота виробу в нижньому підлогу. з механізмом М3, см - 124,5
Висота виробу в верхньому положенні з мех-мом М1, см - 124
Висота виробу в гору. стать. з механізмом М2, см - 125,5
Висота виробу в гору. стать. з механізмом М3, см - 131,5
Висота сидіння в нижньому положенні з мех-мом М1, см - 50
Висота сидіння в нижньому положенні з М2, см - 51,5
Высота сидения в нижнем положении с М3, см - 57,5
Высота сидения в верхнем положении с мех-змом М1, см - 57
Высота сидения в верхнем положении с М2, см - 58,5
Высота сидения в верхнем положении с М3, см - 64,5
Высота спинки, см - 77
Высота от пола до подлокотников с М1, см - 66-73
Высота от пола до подлокотников с М2, см - 67,5-74,5
Высота от пола до подлокотников с М3, см - 73,5-80,5
Высота подлокотников, см - 24
Длина подлокотников, см - 40
Расстояние между подлокотниками, см - 50
Ширина сидения, см - 50
Глубина сидения, см - 49
Ширина изделия, см - 61
Глубина изделия, см - 60
Вес изделия, кг - 20

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 20 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 117 см |
| Висота посадкової частини крісла | 50 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 57 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 50 см |
| Глибина крісла | 60 см |
| Ширина крісла | 61 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 77 см |
| Глибина сидіння | 49 см |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Підлокітник | пластик, дерево |
| Основний оббивний матеріал | натуральна шкіра |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Офісні крісла |
| Модифікація | Виберіть модифікацію |
- Ціна: від 8 493 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова картонна коробка, фірмовий скотч.







