Крісло комп'ютерне Юта Ю UTA U хрестовина Хром Richman




Крісло комп'ютерне офісне Юта Ю UTA U хрестовина Хром Richman
Посилений механізм DT. Хром + PU чорний глянець. Підлокітники з посиленого пластику. Хрестовина діаметром 700мм. Розмір крісла 60х68х107Н
Чому варто купити. Витонченість і функціональність, висока якість оббивних матеріалів та комплектуючих - поєднання, гідне сучасного офісного крісла.
Проводиться в одній модифікації: хром. В якості оббивки використовується кожзам PU. Колір - чорний.

Характеристики: Крісло Юта хром Richman
-
Виробник: Richman
-
Висота:
-
Висота від підлоги до підлокітників:
-
Глибина крісла:
-
Глибина сидіння:
-
Ширина сидіння:
-
Висота від підлоги до сидіння:
-
Висота спинки від сидіння:
-
Висота в нижньому положенні:
-
Ширина крісла:
-
Висота підлокітників:
-
Підлокітники: пластик
-
Механізм : DT
-
Матеріали: Кожзам PU
-
Тип опори: хром. з регулюванням висоти
-
Ролики: гумовані
-
Колір: чорний
Хочете придбати це крісло? Ми доставляємо у всі міста України . Подробиці уточнюйте у менеджера за телефоном вказані на нашому на сайті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота з урахуванням спинки | 107 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 68 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 60 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Підлокітник | пластик |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Офісні крісла |
- Ціна: 6 138 ₴


