Крісло керівника комп'ютерне Бургас Ю ТМ Richman





Крісло керівника офісне Бургас Ю Bourgas U хрестовина Хром ТМ Richman
Кресло Бургас • Richman - элегантное и компактное, практичное и качественное кресло. Прекрасно подходит для людей различного роста и комплекции.
Почему стоит купить. Изящность и функциональность, высокое качество обивочных материалов и комплектующих - сочетание, достойное современного офисного кресла.
Проводиться в одній модифікації: хром. В якості оббивки використовується кожзам PU. Колір - чорний. На цьому кріслі встановлено механізм М2 (anyfix, фіксація в будь-якому положенні).
Характеристики: Крісло Бургас хром Richman
-
Виробник: Richman
-
Висота: 114-122 см

-
Висота від підлоги до підлокітників: 70-78 см
-
Глибина крісла: 68 см
-
Глибина сидіння: 49 см
-
Ширина сидіння: 51 см
-
Висота від підлоги до сидіння: 52-60 см
-
Висота спинки від сидіння: 68 см
-
Висота в нижньому положенні: 114 см
-
Ширина крісла: 64 см
-
Висота підлокітників: 30 см
-
Підлокітники: хром. з м'якими накладками
-
Механізм : Anyfix
-
Матеріали: Кожзам PU
-
Тип опори: хром. з регулюванням висоти
-
Ролики: гумовані
-
Колір: чорний
Хочете придбати це крісло? Ми доставляємо у всі міста України . Подробиці уточнюйте у менеджера за телефоном вказані на нашому на сайті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 20 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 114 см |
| Висота посадкової частини крісла | 52 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 60 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 52 см |
| Глибина крісла | 68 см |
| Ширина крісла | 64 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 68 см |
| Глибина сидіння | 49 см |
| Ширина сидіння | 51 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Офісні крісла |
- Ціна: 11 646 ₴


