Зручний офісний диван для робочого простору Аміго Панчо одномісний 68 см Richman





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диван Аміго (Amigo) - Одиниця (680*700*760H)
Диван офісний Аміго Одиниця - проста, лаконічна конструкція з правильними геометричними формами, відрізняється компактними розмірами і мобільністю. Прекрасно впишеться в будь-який сучасний інтер'єр, зручна поверхня сидіння дозволить з комфортом розміститися відвідувачам сучасного офісу або модного кафе. Основою служить дерев'яний брус, металеві ніжки гарантують стійкість і надійність експлуатації.
Основні характеристики:
- Матеріал оббивної тканини - штучна шкіра, натуральна шкіра;
- Наповнювач - ППУ, холлофайбер;
- Каркас - дерев'яний брус, фанера.
- Опори - метал;
- Довжина 680 мм;
- Глубина - 700 мм;
- Висота - 780 мм;
Можливе виготовлення в інших оббивках
Середній термін виконання замовлення - 14 робочих днів.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | Вельвет, Рогожка, Жаккард, Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 780 мм |
| Висота сидіння | 470 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Дивани крісла для офісів, кафе, кав'ярень, ресторанів і барів |
| Довжина дивана (мм) | 680 |
| Оббивка | Оберіть значення |
| Оббивний матеріал | Велюр, Рогожка, Вельвет, Жакард, штучна шкіра, тканина |
- Ціна: від 9 649 ₴






